DIVADLO LAMPION: CESTA DO PRAVĚKU

DIVADLO LAMPION: CESTA DO PRAVĚKU

8. 2. 2024 v 15.30
Dům kultury - kino
Chcete být u toho, až se parta 4 kluků vydá na dobrodružnou výpravu po stopách prastarých a často nebezpečných tvorů, kteří žili v člověkem netknuté přírodě?
V Lampionu je to možné, a přitom ani nemusíte opustit pohodlí divadelních sedaček! Tak se dlouho nerozmýšlejte a vyplujte s námi proti proudu času až k pravěkým lidem, mamutům dinosaurům, trilobitům a možná ještě dál! Nemějte strach, cestu zpátky dobře známe.
Inscenace vychází ze stejnojmenného filmu režiséra Karla Zemana o životě na zemi před miliony let.
O Divadle Lampion:
Divadlo Lampion je jediné profesionální divadlo ve Středočeském kraji, které se soustředí na tvorbu pro děti a mládež. Inscenace jsou určeny pro různé věkové kategorie počínaje těmi opravdu nejmenšími, pro které lze divadlo hrát, stěžejní část repertoáru je určena dětem předškolního a mladšího školního věku, ale snaží se postupně cílit i na druhý stupeň základních škol a v neposlední řadě na celou rodinu.
Cesta do pravěku:
Režie: Jan Vejražka
Dramaturgie: Matouš Danzer
Výprava: Jan Brejcha, Mikoláš Zika
Hudba: Jan Vejražka
Hrají: František Čachotský, Dominik Migač, Jan Pichler, Jiří Šponar
Vstupné 160,-Kč.
Na akci je možné uplatnit 25% sleva pro studenty, důchodce a ZTP.
Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkyusti.cz, recepci Domu kultury a dalších prodejních místech Statutárního města Ústí nad Labem. V místě konání akce vždy 30 minut před akcí.
Pořadatelem je Kulturní středisko města Ústí nad Labem.

Poznámka

Kulturní středisko města Ústí nad Labem je pořadatelem akce.

Přejít nahoru