KOUZELNÁ ŠKOLKA UZAMČENÁ NA FANFÁRU – ZRUŠENO

KOUZELNÁ ŠKOLKA UZAMČENÁ NA FANFÁRU – ZRUŠENO

5. 11. 2023 v 15.00
Dům kultury - kino

Akce byla zrušena pořadatelem. Pro vrácení zakoupených vstupenek prosím kontaktujte prodejní síť nebo pořadatele FunTasiCo s.r.o.

 

Kouzelná školka uzamčená na fanfáru, ORIGINÁLNÍ NOVINKA pro děti v licenci České televize
Kouzelná školka, televizní fenomén pro děti (denně sleduje cca 60tis. diváků v ČR ), a nyní konečně ožívá a do divadla Vás s dětmi srdečně zve František z Fanfárie a jeho školková parťačka Lucka. Představení pro děti v licenci ČT se spoustou zábavy, písniček, překvapení a hlavně dobré nálady už brzy přivítá diváky v divadelní Kouzelné školce v sálech po celé ČR.
O víkendech se k výročí 10  let Déčka Kouzelná školka tajně OTEVÍRÁ a vydává se svou divadelní šou a nadupanými školkovými písničkami na výlet za dětmi do kulturních sálů!
Jaké to je v Kouzelné školce, když mají děti volno, o víkendu, když skřítci z Fanfárie a Lucka dorazí za dětmi do jejich města, tak to je spoustu let tajemství a rozluští ho už brzy pouze diváci v sále NAŽIVO!
Zveme Vás: přijďte si s Lůcou a Františkem HRÁT, do rytmu vrtět, nahlas se SMÁT a hlavně si společně NAŽIVO se školkou volníčko UŽÍVAT!
KOUZELNÁ ŠKOLKA UZAMČENÁ NA FANFÁRU
Kdo zná heslo?
Kdo má klíč?
Rychle tleskni a zakřič:
JUCHŮ, MOC SE TĚŠÍME! jako parťáci školkoví Lucka a František!
Zveme KLUKY i HOLKY, dorazte ve vašem městě do Kouzelné ŠKOLKY! ☼ Mějte se fanfárově, AHOJ! ☼
Web: www.kouzelnaskolka.com

Poznámka

Kulturní středisko města Ústí nad Labem není pořadatelem akce. Pořadatelem akce je FunTasiCo s.r.o.

Přejít nahoru