Ústecký Majáles 2024

Ústecký Majáles 2024

4. 5. 2024 v 11.00
Letní kino

Největší studentský festival v Ústeckém kraji, Ústecký Majáles, s nadšením oznámil hlavní hvězdy, které vystoupí na jejich akci v roce 2024. První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 4. 5. 2024 v letním kině Ústí kapely JELEN A DIVOKEJ BILL! Fenomenální hudební interprety, kteří rozproudí dav a přinesou do Ústí úžasnou festivalovou atmosféru již po deváté.

Prvním headlinerem, který vystoupí na Ústeckém Majálesu 2024, je kapela JELEN. Jelen je synonymem pro český rockový zvuk a nekompromisní energii. S jejich charakteristickým zvukem a silnými texty si získali širokou fanouškovskou základnu. Jejich energická a emotivní hudba vás zavede na neuvěřitelnou hudební cestu. S hitovkami jako „Klidná jako voda“, „Jediný co chci“ a „Ještě jednu noc“, JELEN zaručuje skvělou atmosféru a neustávající zábavu na Ústeckém Majálesu.

Druhým headlinerem, který bude zářit na Ústeckém Majálesu 2024, je kapela DIVOKEJ BILL! Divokej Bill je jednou z nejoblíbenějších českých rockových kapel, která svým jedinečným stylem spojuje prvky punku, rocku, folkrocku a tradiční české hudby. Jejich texty jsou plné životních radostí a strastí, sarkasmu a ironie, a jejich melodie vás prostě dostanou.

 

“Nechte se unést naší vášní pro hudbu, sdílejte svou lásku ke kultuře a umění s dalšími nadšenci a pořiďte si vstupenku v rámci limitované edice v první cenové vlně za 390Kč. Vstupenky na příští ročník budou odstupňované ve vlnách. Každá další bude dražší, takže nečekejte ať vám neuteče! Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží. Je to moje nejoblíbenější akce v roce a my se nemůžeme dočkat, až ho budeme sdílet s vámi!” říká jeden z pořadatelů akce Tomáš Staněk a bubeník kapely UDG.

Poznámka

Kulturní středisko města Ústí nad Labem není pořadatelem akce.

Přejít nahoru