Nabídkový list pro školy a školky pro 2. pololetí školního roku 2023/24

Stovky dětí z mateřských škol a žáků základních i středních škol se v roce 2023 účastnili divadel, workshopů nebo diskuzí, které organizovalo Kulturní středisko města Ústí nad Labem! A právě v těchto dnech jsme dokončili další nabídkový list na vzdělávací i zábavné pořady v Národním domě a Domě kultury. Letní kino přijde teprve s oteplením 🙂


Děti se mohou těšit například na Cestu do pravěku Divadla Lampion, přednášku a diskuzi pod vedením Paměti národa, divadélko o Velikonoční lišce, ale i setkání s americkým kulturním attaché Toddem Jurkowskim! Máme samozřejmě i naší stálou nabídku dílny ve spolupráci s Fakultou strojního inženýrství UJEP !

List určen pro vzdělávací instituce. Našim dlouhodobým partnerům z řad učitelů a učitelek bude nabídkový list zaslán emailem automaticky.

V případě dotazů a zájmů o program pro MŠ, ZŠ a SŠ na období únor – duben 2024 se obraťte na naší specialistku na programy pro děti, školky, školy a další specifické cílové skupiny Nicol Magrotovou: magrotova@ksul.cz.

\"\"
\"\"

Přejít nahoru