Newsletter

* povinná pole

Tímto udělujete souhlas Kulturnímu středisku města Ústí nad Labem (KSUL), IČ: 00673803 (dále jen ,,Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen ,,Nařízení”) zpracovávala výše uvedené osobní údaje:

Výše uvedené údaje budou Správcem zpracovány po dobu 15 let, nebudou poskytovány žádné třetí straně. Souhlas s uvedeným zpracováním lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na adresu propagace@ksul.cz.
––– Podle Nařízení GDPR máte právo:
– Vzít souhlas zpět.
– Požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme.
– Požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů.
– Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování.
– Požadovat po nás vymazání těchto údajů.
– V případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Úplné znění Zásad ochrany osobních údajů najdete na webu ksul.cz

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím níže pro přihlášení k odběru berete na vědomí, že vaše informace budou přeneseny do Mailchimpu ke zpracování. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů společnosti Mailchimp naleznete zde.

Přejít nahoru