Vítáme Vás na novém webu Kulturního střediska města Ústí nad Labem!

S novým vedením Kulturního střediska jsme se rozhodli přijít i s novou vizuální identitou. Možná se někteří ptáte, proč měnit zavedenou značku… Jenže je to opravdu zavedená značka? Co je to KSUL?

Kulturák! Nároďák a Letňák! Za nás raději Dům kultury, Národní dům a Letní kino. To jsou ta pevná a do mnoha srdcí obyvatel města Ústí nad Labem zapsaná místa. Pamatujete si na Váš první valčík ve společenském sále Domu kultury? Upocené ruce a pošlapané palce u nohou? Vzpomínáte na zábavy a koncerty v Národním domě? Svého času zde dokonce hrálo i Kladivadlo a vzniklo zde Občanské Fórum! A co Letní kino?! Pamatujete na tu dobu, kdy se ještě promítalo „sedmdesátky“… Horký letní večer, deka, limonáda a k tomu Rozmarné léto, Vrchní prchni! nebo třeba Pulp fiction.

Chceme Vám (i nám) dopřát další krásné zážitky, které jsou spojené s Kulturním středis…no… vidíte sami! Přeci s DOMEM KULTURY, NÁRODNÍM DOMEM A LETNÍM KINEM!

Na grafickém designu spolupracujeme s designérem Filipem Starým, vyvíjíme, vymýšlíme a zlepšujeme. Chceme společně vybudovat solidní čistou grafiku k naší solidní městské kulturní instituci. A tak nám prosím odpusťte malý nápis tady na plakátu, támhle překlep na webu nebo ejhle pomalou aplikaci nového designu do našich objektů.

Máte nápad na zlepšení? Dejte nám prosím vědět!

Brzy na viděnou!

Přejít nahoru