Zkušební stránka

* povinná pole

Tímto udělujete souhlas Kulturnímu středisku města Ústí nad Labem (KSUL), IČ: 00673803 (dále jen ,,Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen ,,Nařízení”) zpracovávala výše uvedené osobní údaje:

Výše uvedené údaje budou Správcem zpracovány po dobu 15 let, nebudou poskytovány žádné třetí straně. Souhlas s uvedeným zpracováním lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na adresu propagace@ksul.cz.
––– Podle Nařízení GDPR máte právo:
– Vzít souhlas zpět.
– Požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme.
– Požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů.
– Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování.
– Požadovat po nás vymazání těchto údajů.
– V případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Úplné znění Zásad ochrany osobních údajů najdete na webu ksul.cz

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím níže pro přihlášení k odběru berete na vědomí, že vaše informace budou přeneseny do Mailchimpu ke zpracování. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů společnosti Mailchimp naleznete zde.

Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představí návštěvníkům webu a seznámí je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu:

…a nebo něco takového:

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

mailchimp