King Dream a Holborn Stereo

King Dream a Holborn Stereo

22. 4. 2023 v 19.30
Národní dům
Máte rádi kapely jako Tame Impala, The Strokes nebo The War on Drugs? Pokud ano tak tento koncert si nemůžete nechat ujít..!
King Dream je americký indie psychedelicko – folkově – rockový projekt zpěváka a kytaristy Jeremyho Lyona. S oduševnělým hlasem a hudebními kořeny zapuštěnými ve zlaté éře kalifornské psychedelie a energií, která ho pevně umisťuje do 21. století, Lyon mapuje cestu nadčasovými tématy: deziluze ze sebe sama, z dospělosti, ze své země – a jejího objevování. Díky svým hlasovým schopnostem a všestrannosti se brzy stal jedním z nejžádanějších muzikantů v sanfranciské Zátoce. Titulní debut King Dream, který právě vychází, je tak svým způsobem znovuobjevení. Je to záznam dlouhé cesty podél pobřeží. Je o rozpadajících se místech, vztazích a možnostech, které se samy objeví, když se prach z cesty usadí…
Na úvod doporučujeme singl Lost Summer nebo Patriot se skvělým animovaným klipem…
Více o King Dream: Website / Facebook / Instagram / Spotify

Česká hudební skupina Holborn Stereo vznikla na začátku roku 2018. Sami sebe řadí do škatulky indie rock a v hodně britském zvuku se projevuje vše, co je ovlivnilo: od Beatles, Pink Floyd, přes britpop 90. let až po spoustu současné úžasné hudby. Krátce: vlastní hudba, anglické texty, originální projev.

Více o Holborn stereo: https://www.holbornstereo.com/

Poznámka

Pořadatelem je Kulturní středisko města Ústí nad Labem.

Přejít nahoru