phonon ~ čajový dýchánek

phonon ~ čajový dýchánek

23. 3. 2024 v 17.00
Dům kultury - kino

Jaro přivítáme v jeho plné síle a oslavíme ho ponorem do kvadrofonních zvukových krajin, doprovázeného čajovým obřadem. Večer proběhne ve formátu poklidné poslechovky, který nám (a věříme, že i vám) hodně chyběl. Vracíme se k němu!

\"✴\" Můžete se těšit na syntetizované plochy vyvěrající z pod rukou dua 𝒮𝑜𝓁𝒾𝒹 𝒞𝑜𝓇𝑒 (Jan Hrubeš a Adam Chmiel), kteří si své generátory zvuku navrhují a vyrábějí již léta.
\"✴\" Znění ℳ𝒾𝒸𝒽𝒶𝑒𝓁𝒶 𝒟𝑜𝓈𝑒 je charakteristické multižánrovostí a citem pro basové pásmo, za jeho doprovodu vás zaručeně čeká psychedelická cesta sonickými světy.

\"✴\" Večer se vyústí do vystoupení portugalské umělkyně 𝒮𝒶𝓇𝓎 𝒫𝒾𝓃𝒽𝑒𝒾𝓇𝑜 usazené v Praze, jež nás ukolébá svým livesetem. Performance je jedním z výstupů z jejího uměleckého výzkumu Acousmatic Foley, tedy Akusmatické ruchařiny. Na našem eventu Sara uvede projekt Something to Hold Onto.

Vedle hudebního lineupu budeme mít i ten čajový. Hned po akci také proběhne otevřená diskuze s členy crew, kde se můžete mimo jiné přihlásit k otevřené výzvě anebo zeptat se na vše, co vás na fungování našeho spolku zajímá.

Poznámka

Pořadatelem akce je Kulturní středisko města Ústí nad Labem.

Přejít nahoru