Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PR!

Hledáme kolegu nebo kolegyni na HPP, který se nám kompletně postará o propagaci našich akcí a o PR naší organizace. Práce zahrnuje správu sociálních sítí – psaní postů, zveřejňování událostí a pozvánek, psaní textů na tištěné materiály a web, nastavování a řízení kampaní jak v online, tak v reálném prostředí. Hledáme kolegu*yni, který*á má rád*a kulturu, rád*a pracuje v neformálním prostředí, je kreativní a umí napsat tento text mnohem zajímavěji. Očekáváme především brilantní práci s českým jazykem a znalost fungování sociálních sítí.

Ideální kandidát:

– má výbornou znalost českého jazyka

– má všeobecný kulturní a společenský přehled

– se orientuje v marketingu kulturních akcí na sociálních sítích

– je ochotný se učit nové věci

– má vysokoškolské vzdělání nebo střední vzdělání zakončené maturitou

Součástí vaší práce bude:

– aktivní komunikace s promotéry a umělci

– aktivní komunikace na sociálních sítích (FB události, příspěvky, reels)

– správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, případně TikTok)

– vkládání programu na web, vytváření a správa newsletterů, emailing

– nastavování online kampaní na jednotlivé akce

– příprava podkladů pro grafiky, výroba a distribuce tištěných propagačních materiálů (plakáty, letáky)

– příprava tiskových zpráv o dění v KSÚL a komunikace s klasickými médii

– korektury textů

– spolupráce na marketingové strategii organizace

Nabízíme:

– pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

– 25 dnů dovolené, sick days, stravenkový paušál

– průběžné vzdělávání v oblasti marketingu

– volné vstupy na kulturní akce

– práci v neformálním přátelském kolektivu

– stabilní pracovní náplň a pružnou pracovní dobu

– být součástí kulturního rozvoje Ústí nad Labem

Sedneme si pokud:

Jsi komunikativní, spolehlivý*á a kreativní.

Máš rád*a výzvy a chceš se s námi podílet na budování silné značky.

Nebojíš se zastávat v komunikaci s veřejností jasné názory a ctít kulturní a vzdělávací funkci instituce.

Jsi samostatný*á, ale rád*a pracuješ v týmu.

Máš rád*a kulturu.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na adresu: vitek@ksul.cz do 19. ledna 2024

Vybírat budeme na základě zaslaných životopisů a následně pozveme vhodné uchazeče*čky k pohovoru v Domě kultury.

Předpokládaný nástup co nejdříve, nejpozději 1. 3. 2024.

Místo výkonu práce: centrum Ústí nad Labem – Dům kultury

Přejít nahoru